Новости

Новости

У ПАТ "ДАЗ" проведено навчання громадських інспекторів з охорони праці

Профспілкою авіабудівників України в період з 22 по 23 листопада 2017 року за ініціативи голови ПО ПАУ П'яних Олени Вікторівни було організовано і проведено навчання та перевірку знань вперше обраних громадських інспекторів з охорони праці у ПАТ "Дніпропетровський агрегатний завод".

Подробнее...

Новий дитячий садочок від ДП "Антонов"

21 листопада 2017 року відбулося урочисте відкриття Дошкільного навчального закладу № 266, відновленого ДП «АНТОНОВ».  Новий заклад отримав назву "Бджілка" на честь легкого пасажирського літака Ан−14, який був розроблений конструкторським бюро Олега Костянтиновича Антонова. Цей літачок завоював повагу та любов у світі завдяки своїй економічності, невибагливості та здатності базуватися на маленьких необладнаних майданчиках.

Подробнее...

ДП «АНТОНОВ» бере участь в міжнародному салоні Dubai Air Show −2017

12 листопада 2017 р. розпочав роботу міжнародний салон Dubai Air Show. На виставці представлено два транспортних літака “Антонов”: прототип багатоцільового легкого транспортного літака Ан−132 − літак−демонстратор Ан−132Д та військово−транспортний літак короткого злету та посадки Ан−70.

Подробнее...

Новий безпілотний літальний апарат, розроблений на ДП «АНТОНОВ», розпочав льотні випробування

8 листопада 2017 року на льотно−випробувальній базі ДП «АНТОНОВ», перший випробувальний політ виконав прототип нового тактичного безпілотного літального апарату (БпЛА), розроблений фахівцями підприємства. Цей БпЛА створюється для оснащення перспективного мобільного тактичного безпілотного авіаційного комплексу (ТБпАК), шифр «Горлиця», для потреб Сухопутних сил Збройних сил України. Він складатиметься з чотирьох таких БпЛА, наземної станції керування та засобів забезпечення старту та посадки літальних апаратів, їх транспортування та ремонту.

Подробнее...

7 листопада п.р. відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками найбільш впливових профоб’єднань держави

Актуальні та гострі питання розвитку України, ефективного захисту законних прав та інтересів працюючої людини обговорили 7 листопада  учасники зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками найбільш впливових профоб’єднань держави.  Конструктивний діалог соціальних партнерів відкрили виступи Глави Уряду Володимира Гройсмана та Голови СПО об'єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.

Подробнее...

КТС на підприємствах галузі: переваги

Правовою основою створення та функціонування КТС є норми Кодексу законів про працю України (ст.221-230). Відповідно до ч.1 статті 223 КЗпП КТС обирають на підприємствах, де працюють на менше 15 осіб. Відповідно до статті 224 КЗпП комісія по трудових спорах є обов'язковим первинним органом по розгляду трудових спорів, що виникають на підприємстві, окрім спорів зазначених у статті 232 КЗпП (про поновлення на роботі, зміну формулювання про звільнення, оплату вимушеного прогулу тощо).

Подробнее...

25-26 жовтня 2017 року відбулося засідання ЦК Профспілки авіабудівників України

25-26 жовтня 2017 року, відбулося планове засідання Центрального Комітету Профспілки авіабудівників України. Головуючим на засіданні був Голова ПАУ – Ярема Жугаєвич.

Подробнее...

Подкатегории