Новости

Новости

Відбулась робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з главою Уряду Володимиром Гройсманом

Виходячи з важливості та актуальності питань соціально-економічного захисту працівників, відразу після завершення засідання Уряду Голова ФПУ Г.Осовий мав окрему зустріч з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Register to read more...

ДФС разом з профспілками доопрацьовано Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 440»

Register to read more...

22 лютого 2017р. - відбудеться засідання Президії ЦК ПАУ

Оголошення 22 лютого 2017 року у м. Києві відбудеться чергове засідання Президії ЦК ПАУ.  

Заява ФПУ щодо спроби скасувати свято 1 Травня

Останнім часом на провідних телеканалах і Інтернет-виданнях поширюється інформація про те, що Український інститут національної пам'яті підготував проект закону про державні свята в Україні. Презентуючи зазначений законопроект директор УІНП Володимир В’ятрович у своїх виступах у ЗМІ зробив заяви про необхідність проведення ревізії календаря національних свят, відносячи до спадщини радянських часів Міжнародний день солідарності трудящих – 1 Травня, Міжнародний день прав жінок і миру – 8 Березня, що звужує конституційні, трудові права...

Register to read more...

ДЕРЖАВНЕ ОБОРОННЕ ЗАМОВЛЕННЯ СПРИЯТИМЕ ЕКОНОМІЧНОМУ РОЗВИТКУ КРАЇНИ

Нещодавно під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулось засідання профільного Урядового комітету, під час якого був розглянутий проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження прогнозних показників видатків державного бюджету на потреби оборони до 2022 року».

Register to read more...

Відбулася робоча зустріч Президента України Петра Порошенка з Головою ФПУ

Відбулася робоча зустріч Президента України Петра Порошенка з Головою ФПУ, Співголовою НТСЕР Григорієм Осовим,заступником Голови ФПУ Володимиром Саєнком і представником профспілок України у парламенті Сергієм Капліним. Лідер профспілок поінформував Президента України про діяльність профспілок у сфері захисту законних прав та інтересів працівників.

Register to read more...

В Запорожье провели успешное испытание нового двигателя для тяжелых вертолетов

  19 января 2017 года, ГП «Ивченко-Прогрес», совместно с АО «Мотор Сич» провело первый тестовый запуск нового авиационного турбовального двигателя АИ-136Т, предназначенного для применения на новых сверхтяжелых вертолетах.

Register to read more...

Subcategories