Новости

Новости

Український літак-гігант "Мрія" відправився у рейс

3 квітня 2018 року із аеропорту в Гостомелі вирушив у комерційний рейс до м. Лейпциг найбільший у світі транспортний літак Ан-225 «Мрія». Вже з Німеччини, де завантажать вантаж вагою близько 15 тон, літак-велетень вирушить до Саудовської Аравії.

Подробнее...

На ДП "Антонов" проходить виставка народної творчості

  На ДП "Антонов" за ініціативи профкому ПО ПАУ на підприємстві 3 квітня відкрилась виставка народної творчості. Виставка проходить в Народному Музеї ДП "Антонов" і буде тривати  до кінця місяця.​

Подробнее...

ГОЛОВА ПО ПАУ У ПАТ «ДАЗ» П'ЯНИХ О.В. У СКЛАДІ ДЕЛЕГАЦІЇ ФПУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ 62-Ї СЕСІЇ КОМІСІЇ ООН ЗІ СТАНОВИЩА ЖІНОК

У період з 12 по 17 березня 2018 року у штаб-квартирі ООН у м. Нью-Йорк пройшла 62-а сесія Комісії ООН зі становища жінок. Відповідно до спеціального консультативного статусу ФПУ при Економічній і соціальній раді ООН (ЕКОСОР) у цьому важливому міжнародному форумі традиційно бере участь делегація Федерації профспілок України у складі представників її галузевих організацій. Від Профспілки авіабудівників України в даному заході взяла участь голова ПО ПАУ у ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» П'яних Олена Вікторівна.

Подробнее...

На ХГАПП продолжается испытание беспилотной модели нового сверхлегкого самолета

Как сообщает пресс-служба, на авиапредприятии работают над созданием новых сверхлегких самолетов. Растущий спрос именно на самолеты этого класса со стороны бизнес-сообщества объясняется их явными преимуществами перед рейсовой авиацией: свободной планировкой полетов, простой и относительно меньшей стоимостью наземного обслуживания в промежуточных и базовых аэропортах, относительной доступностью таких машин, и тому подобное.

Подробнее...

Відбулося навчання головних бухгалтерів профкомів, голів ревкомісій, голів первинних організацій та членів профкомів ПО ПАУ

20-21 березня 2018 року в м. Києві, в ГК «Турист» відбувся навчальний семінар головних бухгалтерів профкомів, голів ревізійних комісій, голів первинних організацій та членів профкомів ПО ПАУ. Відкрив навчальний семінар Голова ПАУ Ярема Жугаєвич. У своєму вступному слові він наголосив на важливості фінансової роботи у первинних організаціях та на високій відповідальності працівників бухгалтерій.

Подробнее...

Сертификат Веритас EN 9100

20 марта 2018 года, в конференц-зале государственного предприятия «Ивченко-Прогресс» состоялось вручение сертификата соответствия системы качества предприятия требованиям продукции авиационной промышленности EN 9100.

Подробнее...

70 років тому здійснив свій перший політ літак – зондувальник атмосфери АН-6

21 березня 1948 року здійснив свій перший політ літак – зондувальник атмосфери АН-6, модифікація славетного біплану АН-2.

Подробнее...

Подкатегории