Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Термінове звернення промислових профспілок України до IndusrtiAll: Допоможіть Україні повернути мир та безпеку на усій її території!

Dear Leadership of GU IndustriALL! Dear Leadership of IndustriALL-Europe! Dear members of GU IndustriALL Executive Committee,

6 червня 2023 року в Україні російський агресор здійснив новий терористичний акт глобального масштабу та спричинив масштабну техногенну аварію в Україні та Європі. Каховська гідроелектростанція (ГЕС), яка була окупована росіянами протягом тривалого часу, була замінована та підірвана росіянами. Повністю знищена дамба і машинний зал. За інформацією Укргідроенерго, Каховська ГЕС не підлягає відновленню.

З А Я В А Президії Федерації профспілок України

Російськими окупаційними військами вночі 6 червня було підірвано греблю Каховської гідроелектростанції.

Її руйнування – це черговий акт тероризму, що разом  з постійними атаками росії на цивільну інфраструктуру України, демонструють справжню ціль рашистів – геноцид українського народу.

Наслідки найбільшої після аварії на Чорнобильській АЕС екологічної катастрофи вражають: близько 16 тисяч людей на правому березі Дніпра опинилися в критичній зоні, під загрозою затоплення 80 населених пунктів. Ці люди вимушені евакуйовуватися, покинути власні домівки та господарства, втрачають робочі місця та доходи для існування.

Молодь IndustriAll Europe вимагає більшої участі в профспілкових структурах і органах прийняття рішень на проміжній конференції

Молодь IndustriAll Europe вимагає більшої участі в профспілкових структурах і органах прийняття рішень на проміжній конференції

60 молодих профспілкових діячів з усієї Європи зібралися на молодіжному заході IndustriAll Europe напередодні Проміжної конференції 31 травня – 1 червня в Салоніках, Греція. Захід організовано у співпраці з Фондом Фрідріха Еберта.

Ця подія знаменує собою віху в роботі молодіжної робочої групи IndustriAll Europe, яка відбулася рівно через рік після прийняття Виконавчим комітетом Європейського плану дій для молоді . План зобов’язує IndustriAll Europe та її філії вжити конкретних кроків для покращення залучення молодих працівників до робочого руху.

Затверджено Стратегічний план діяльності Industri All Europe

Пропонуємо Вашій увазі Стратегічний план діяльності Industri All Europe на 2023-2025 рр. у зручному форматі pdf.

Також повний текст плану ви можете прочитати в цій публікації.

У той час, коли ми почали писати Стратегічний план, Європа переживала структурну та економічну кризу, яка не схожа на те, що більшість європейців переживали протягом свого життя, і яка загрожує поточній соціально-економічній моделі та створює серйозні проблеми для нашої промислової структури .

Зараз ми переживаємо нову економічну кризу, яка загрожує єдності соціально-економічної структури ЄС. Серед багатьох інших військових конфліктів російське вторгнення в Україну в поєднанні зі спекуляціями на товарному ринку та нові геополітичні реалії змінюють соціально-економічні перспективи, штовхаючи ЄС у політичну невизначеність. Інфляція рекордна. Енергетична криза, спричинена залежністю від імпорту газу, збільшенням попиту на електроенергію та провалом поточної моделі ціноутворення, загрожує зупинити європейську промисловість. Спіральне зростання вартості життя збільшує соціальну нерівність і знижує купівельну спроможність європейських робітників, заганяючи мільйони людей у ​​бідність і розпалюючи страх перед соціальними заворушеннями.

Виступ заступниці Голови ПАУ Каріни Плахової на Конференції IndustriAll Europe

Вітаю Вас, брати та сестри!

Перш за все, від імені працівників авіаційної промисловості та інших
галузей України, дякую Вам за Вашу підтримку, за вашу допомогу, за те що
прийняли нас до своєї родини. Дякую за можливість особисто це сказати. Ми
пишаємося тим, що стали частиною IndustriAll Європа.
Ковід та війна в Україні чітко нам показали, як важливо вміти швидко
адаптуватися до непередбачуваних та найгірших умов.
Українським профспілкам довелось працювати в умовах наджорстокої
війни, ми робимо усе можливе, щоб підтримати постраждалих членів
профспілки, їх сім’ї, надати їм гуманітарну допомогу та житло.

30 травня – 01 червня 2023 відбулась Проміжна конференція IndustriAll Europe (м.Салоніки, Греція)


450 делегатів від національних профспілок, у тому числі лідери 119
промислових профспілок із 34 країн, зустрілися, щоб обговорити владу
профспілок у часи промислової трансформації, війни в Європі та інших
численних криз.
Президент Майкл Вассіліадіс відкрив захід, сказавши, що нинішня
ситуація в Європі є найскладнішою з моменту заснування федерації в 2012
році.
Перше в Конференції прийняли участь нові профспілки-члени
IndustriAll Europe - виробничі профспілки України. У складі української
делегації нашу Профспілку представляли Голова ПАУ Ярема Жугаєвич та
його заступниця Каріна Плахова.

Олександр Кельїн відвідав фотовиставку клубу "Ікар"

Сьогодні заступник Голови ПАУ по м. Києву, голова ПО ПАУ в акціонерному товаристві «Компанія авіаційного та ракетно-технічного машинобудування» Олександр Кельїн після робочої наради в Київській міськпрофраді відвідав фотовиставку народного фотоклубу «Ікар» при профкомі ПО ПАУ на ДП «Антонов».

Сьогодні ДП «Антонов» відзначає своє 77 річчя. І трудовому колективу підприємства є чим пишатися. Не тільки літаками, які покорили небо, але і яскравими талантами, які плекають на фірмі.

Олександр Кельїн зазначив, що був приємно вражений майстерністю робіт учасників фотоклубу. На його думку, ця фотовиставка в черговий раз нагадала, що Україна багата на таланти, і їм потрібно допомагати і підтримувати в зростанні, як це і роблять антоновці. Він наполегливо рекомендує всім, хто буде в центрі Києва, знайти трохи часу для відвідання виставки.  

Віктора Слинька рішенням суду поновлено на роботі!

Рішенням Апеляційного суду було поновлено на роботі Віктора Слинька, працівника ХДАВП, який на громадських засадах виконує обов’язки заступника голови ПО ПАУ на ХДАВП.
Суд апеляційної інстанції визнав неправомірним наказ генерального директора ХДАВП пана Кривоконя щодо звільнення Віктора Слинька. Суд зобов’язав підприємство виплатити Віктору Слиньку заробітну плату за весь час вимушеного прогулу.
Нагадаємо, що ПО ПАУ неодноразово застосовувала вимогу щодо розірвання контракту з діючим керівником ХДАВП, однак ДК «Укроборонпром» не прийняв її до уваги і оскаржив у судовому порядку. Наразі судові процеси у цій справі ще тривають.

Вхід для співробітників

Наші партнери