Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Лист від імені Глобальної спілки IndustriALL

Лист від імені Глобальної спілки IndustriALL

«Ми пишемо цей лист Вам від імені Глобальної спілки IndustriALL, а також Європейської профспілки IndustriAll, які представляють працівників гірничодобувної, енергетичної та обробної промисловості по всьому світу, щоб висловити нашу глибоке занепокоєння у зв'язку з останніми подіями щодо зміни трудового законодавства в Україні.

КЕРІВНИКИ ГЛОБАЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК ЗАЯВЛЯЮТЬ, ЩО ЗАКОНОПРОЕКТ № 5371 МАЄ БУТИ ВІДХИЛЕНИМ!

КЕРІВНИКИ ГЛОБАЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК ЗАЯВЛЯЮТЬ, ЩО ЗАКОНОПРОЕКТ № 5371 МАЄ БУТИ ВІДХИЛЕНИМ!

Лука Вісентіні, Генеральний секретар Європейської конфедерації профспілок (ЄКП) і Шаран Барроу, Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) надіслали листа до Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, Президента Європейської ради Шарля Мішеля, Високого представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля Фонтеллеси, а також Президента Європейського парламенту Роберті Мецолі щодо необхідності відхилення Законопроекту № 5371.

Проект закону №5371 ПРИЙНЯТО В ЦІЛОМУ

Проект закону №5371 ПРИЙНЯТО В ЦІЛОМУ

Документ передбачає спрощення регулювання трудових відносин між працівником та роботодавцем- суб‘єктом малого та середнього підприємництва (чисельність до 250 осіб).

ФПУ В АВАНГАРДІ ДОПОМОГИ АРМІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

ФПУ В АВАНГАРДІ ДОПОМОГИ АРМІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

З перших днів російської агресії ФПУ долучилася до зміцнення обороноздатності країни.

Українських профспілок запрошують до європейської спільноти

Українських профспілок запрошують до європейської спільноти

8 липня відбулася онлайн-зустріч представників Глобальної спілки IndustriALL, а також Європейської Федерації IndustriALL-Європа з українськими членськими організаціями ГС IndustriALL.

Антитрудовий #законопроєкт5371

Антитрудовий #законопроєкт5371 , який готувався до другого читання за спрощеною процедурою, народні депутати мали розглянути 9 липня п.р.

Мобілізованим працівникам скасовують збереження середнього заробітку

Як ми повідомляли раніше, Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (законопроект №7251).

☝🏻Він передбачає внесення змін, зокрема, у ч. 3 ст. 119 КЗпП. У ній виключено положення щодо збереження середнього заробітку за місцем роботи за працівниками на час призову на військову службу.
✅За призванними працівниками зберігатиметься лише місце роботи та посада.
❗️Проте військовослужбовці будуть отримувати, як і раніше, щомісяця грошове забезпечення військовослужбовців від держави, що передбачає Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Наразі закон на підписі у Президента України.

Співчуття

spivchyttya.jpg

 

Висловлюємо щирі співчуття нашому багаторічному партнеру - Президенту УСПП Анатолію Кінаху, його доньці Наталії Ковалко,  рідним та близьким у зв’язку із загибеллю його зятя Олександра.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, які знали Олександра…

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту

Проект Закону №7251

‼️Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин, №7251.

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА БАЙДЕНА НА 29-У ЧОТИРИРІЧНОМУ СТАТУТНОМУ З'ЇЗДІ АФП-КВП

-5330143294845467249_121.jpg

 

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА БАЙДЕНА НА 29-У ЧОТИРИРІЧНОМУ СТАТУТНОМУ З'ЇЗДІ АФП-КВП

14 червня 2022 року

Конференц-центр Філадельфії

Філадельфія, Пенсильванія

ПРЕЗИДЕНТ. Привіт, АФП-КВП! (Оплески.) Ви не просто трудящі, ви спілчани. Це має значення! (Сміх). Добре бути вдома. (Оплески). Як кажуть у Клеймонті, ви всі запросили мене на танець. Дякую.

Будь ласка. Будь ласка, сідайте, якщо є місце. (Сміх).

Ви – величезна причина, чому я стою тут – стою тут сьогодні як ваш Президент. Я справді це маю на увазі.

Вхід для співробітників

Наші партнери