Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Мобілізованим працівникам скасовують збереження середнього заробітку

Як ми повідомляли раніше, Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (законопроект №7251).

☝🏻Він передбачає внесення змін, зокрема, у ч. 3 ст. 119 КЗпП. У ній виключено положення щодо збереження середнього заробітку за місцем роботи за працівниками на час призову на військову службу.
✅За призванними працівниками зберігатиметься лише місце роботи та посада.
❗️Проте військовослужбовці будуть отримувати, як і раніше, щомісяця грошове забезпечення військовослужбовців від держави, що передбачає Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Наразі закон на підписі у Президента України.

Співчуття

spivchyttya.jpg

 

Висловлюємо щирі співчуття нашому багаторічному партнеру - Президенту УСПП Анатолію Кінаху, його доньці Наталії Ковалко,  рідним та близьким у зв’язку із загибеллю його зятя Олександра.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, які знали Олександра…

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту

Проект Закону №7251

‼️Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин, №7251.

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА БАЙДЕНА НА 29-У ЧОТИРИРІЧНОМУ СТАТУТНОМУ З'ЇЗДІ АФП-КВП

-5330143294845467249_121.jpg

 

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА БАЙДЕНА НА 29-У ЧОТИРИРІЧНОМУ СТАТУТНОМУ З'ЇЗДІ АФП-КВП

14 червня 2022 року

Конференц-центр Філадельфії

Філадельфія, Пенсильванія

ПРЕЗИДЕНТ. Привіт, АФП-КВП! (Оплески.) Ви не просто трудящі, ви спілчани. Це має значення! (Сміх). Добре бути вдома. (Оплески). Як кажуть у Клеймонті, ви всі запросили мене на танець. Дякую.

Будь ласка. Будь ласка, сідайте, якщо є місце. (Сміх).

Ви – величезна причина, чому я стою тут – стою тут сьогодні як ваш Президент. Я справді це маю на увазі.

У Запоріжжі авіабудівники взяли участь у презентації нової поштової марки, присвяченої українській «Мріі»

У Запоріжжі авіабудівники взяли участь у презентації нової поштової марки, присвяченої українській «Мріі»

28 червня, у Музеї техніки відбулася знаменна подія – було презентовано поштову марку, присвячену знищеному під час бойових дій літаку-гіганту «Мрія» із запорізьким двигуном на борту. Національний український поштовий оператор також випустив тематичну листівку та конверт. У заході взяли участь керівництво та співробітники «Укрпошти», провідних авіабудівних підприємств, профспілкової та молодіжної організацій, представники засобів масової інформації.

ГОЛОВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ – ЦІКАВИЙ ВІДПОЧИНОК

ГОЛОВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ – ЦІКАВИЙ ВІДПОЧИНОК

Минулої суботи на озері філії- підсобного господарства ДП «АНТОНОВ» відбулися організовані адміністрацією підприємства за ініціативою і на кошти профкому ПО ПАУ четверті змагання з спортивної риболовлі

На  три речі можна дивитися без кінця: на вогонь, на жінку, на воду. Я б додав: і на рибальський поплавок на тихому плесі. Сидиш, забувши про війну і всі проблеми, заворожено дивишся, і все чекаєш, що він ось-ось ворухнеться, ляже на бік і пірне в глибину…

Відбулося чергове засідання Центрального Комітету ПАУ

Сьогодні відбулося чергове засідання Центрального Комітету ПАУ. Вів засідання Голова ПАУ Ярема Жугаєвич.
Під час засідання були розглянуті зміни до Плану роботи ЦК ПАУ на 2022 рік у зв’язку із запровадженням військового стану.

Відбулося спільне засідання Антикризової Ради громадських організацій України та Правління УСПП

24 червня 2022 року відбулося спільне засідання Антикризової Ради громадських організацій України та Правління УСПП під головування Президента УСПП Анатолія Кінаха. Головне питання порядку денного - Обговорення питань взаємодії структурованих об'єднань та організацій підприємців, промисловців та роботодавців з органами державної влади з розв'язання актуальних проблем відновлення економічної діяльності підприємств та створення умов для збереження трудового потенціалу у воєнний період.

Відбулось 53 засідання Центрального Комітету МЄФМ

Відбулось 53 засідання Центрального Комітету МЄФМ

17-18 червня 2022 року у м. Стамбул (Туреччина) відбулось чергове засідання ЦК Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів, членською організацією якої є Укрпрофавіа.
У своєму вступному зверненні Президент МЄФМ Певрул Кавлак зазначив:
"На жаль, цю зустріч ми проводимо в тіні війни, яка відбувається в Євроазійському регіоні…Всі знають та є свідками того факту, що негативні наслідки воїн лягають на плечі робочого класу.

Вхід для співробітників

Наші партнери