Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

До 65-річчя ФСТ "Україна"

До 65-річчя ФСТ "Україна"

В березні 2022 року відзначатиметься 65-річчя від Дня утворення Фізкультурно-спортивного товариства "Україна"

Відбулась нарада голів ПО ПАУ

Відбулась нарада голів ПО ПАУ

26 січня в онлайн-режимі відбулася нарада голів первинних організацій ПАУ.

КОЛИ ПЕРЕДБАЧАТЬ КОШТИ В ДЕРЖБЮДЖЕТІ НА ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ?

КОЛИ ПЕРЕДБАЧАТЬ КОШТИ В ДЕРЖБЮДЖЕТІ НА ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ?

19 січня відбулась веб-конференція представників підприємств авіаційної промисловості щодо ходу виконання Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості на 2021 – 2030 роки (Програма-2030).

На ДП "ХМЗ" ФЕД" відбулася звітно-виборча конференція ПО ПАУ

На ДП "ХМЗ" ФЕД" сьогодні відбулася звітно-виборча конференція ПО ПАУ. Були заслухані звіти профкому та ревізійної комісії первинки. Делегати конференції обрали новий склад профкому та ревкомісії. Головою профкому обрано Володимира Тиндіка, заступником - Ігоря Величка. Вітаємо з успішним завершенням конференції та бажаємо успіхів у подальшій роботі по захисту прав та інтересів членів Профспілки!

Відбулася нарада щодо сертифікації авіаційної техніки України

Відбулася нарада щодо сертифікації авіаційної техніки України

12 січня у Будинку Спілок в м. Києві відбулася нарада щодо врегулювання питання гармонізації порядку сертифікації авіаційної техніки в рамках Угоди між Україною та Європейським Союзом про спільний авіаційний простір, яку провела Асоціація "Укравіапром" за участі представників органів державної влади, ДК "Укроборонпром", підприємств галузі, Укрпрофавіа та ООР АПУ.

Ха результатами наради були вироблені рекомендації Мінінфраструктури України, Державіаслужбі щодо стоврення Робочої групи, яка виробить Дорожню карту врегулювання питання гармонізації порядку сертифікації авіаційної техніки в рамках Угоди між Україною та Європейським Союзом про спільний авіаційний простір.

План реформування Укроборонпрому схвалено

Кабінет Міністрів України схвалив План заходів з імплементації Закону України про реформування Укроборонпрому та його підприємств.  Натисніть "Подробиці" щоб ознайомитися зі змістом Плану:
Ознайомитись із планом можна тут.
Вхід для співробітників

Наші партнери