An-158 mi8-msb ER1 neptun

Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Представники ПАУ взяли участь у Східнорегіональній конференції IndustriAll Europe

Сьогодні у місті Ланьцут (Польща) відбувається Східнорегіональна конференція IndustriAll Europe. Серед учасників представники галузевих профспілок промисловості України, Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Словенії.
Укрпрофавіа нещадовно отримала статус члена  міжнародного об’єднання IndustriAll Europe, також приймає участь у конференції.
 
Українська делегація проінформувала про катастрофічний вплив війни на стан промисловсті в Україні та скрутне становище працівників. Колеги з Європи мали можливість з перший вуст почути, в яких умовах  доводиться працювати українцям під час збройної агресії росії. Окремо акцентували увагу на  спробах влади змінити трудове законодавство України не на користь працівників.

ЯКИМ МАЄ БУТИ КЕРІВНИК - ГАЗЕТА "АНТОНОВ"

Відповідно до теорії Фреда Фідлера ефективність стилю управління дуже залежить від форми взаємин між Керівником і підлеглими. До факторів, які впливають на діяльність Керівника, належать такі аспекти, як довіра з боку підлеглих. Від- ношення між Керівником та трудовим колективом містить в собі: лояльність та довіру внаслідок чесного поводження, чіткої постановки завдання та відповідальністю згідно з посадовими повноваженнями. Ефективним буде Керівник, який зорієнтований на конструктивний діалог з трудовим колективом. Так, управлінські дії потребують раціонального підходу, логіки, об’єктивності та систематизації. Щоб активізувати творчий підхід, потрібно вміти вести діалог, відчувати ситуацію та знати нагальні проблеми.

Довідка: Фред Фідлер – американський психолог (емігрував у 1938 році з Австрії). Він зосередив свої досліди на питаннях пошуку ідеального лідера. Натомість довів – вихід з різних ситуацій потребує різного типу лідерів. Його цікавили питання взаємозв’язку між продуктивністю роботи працівника і його мотивацією.

Четвертого квітня 2023 року спливає рік, як було призначено Євгена Павловича Гаврилова виконуючим обов’язки Генерального директора ДП «АНТОНОВ». 

КИЇВСЬКА МІСЬКПРОФРАДА ВІДНОВИЛА РОБОТУ «ПРОФСПІЛКОВОГО ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ М. КИЄВА»

КИЇВСЬКА МІСЬКПРОФРАДА ВІДНОВИЛА РОБОТУ «ПРОФСПІЛКОВОГО ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ М. КИЄВА». 
Робота  центру направлена по забезпечення можливості доступу членів профспілок м. Києва до безоплатної правової допомоги, насамперед  у соціально-трудовій сфері. 
Детальніше: перейдіть за цим посиланням

Відбулося навчання профактиву онлайн

30 березня п.р. в режимі онлайн відбувся навчальний семінар профактиву ПАУ. Загалом участь у семінарі взяли понад 50 учасників, які представляли більшість ПО ПАУ з різних куточків України. Серед них - голови та заступники голів ПО ПАУ,  працівники бухгалтерій профкомів, відповідальні за ведення діловодства тощо. Лекції учасникам семінару читали працівники ВА ЦК ПАУ.

Створено АТ "Українська оборонна промисловість"

Рішенням Уряду сьогодні було утворено акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість», 100 відсотків акцій якого належать державі, шляхом перетворення Державного концерну «Укроборонпром». Затверджено Статут АТ «Українська оборонна промисловість» та Положення про наглядову раду АТ «Українська оборонна промисловість». Установлено, що статутний капітал товариства становить 237 млн 071 тис. гривень і формується за рахунок майна Державного концерну «Укроборонпром» згідно з додатком 1 до акта приймання-передачі майна до статутного капіталу товариства.

Відбулося чергове засідання ЦК ПАУ

Сьогодні в онлайн-режимі відбулося чергове засідання ЦК ПАУ.
Вів засідання Голова ПАУ Ярема Жугаєвич.

Учасники засідання розглянули питання підбиття виконання підсумків прийнятих у 2021-2022 рр рішень; про умови виконання Галузевої Угоди авіаційної промисловості України у 2022 році; бронювання військовозобовʾязаних на період мобілізації та на воєнний час та інші поточні питання.

Під час засідання ЦК ПАУ були ухвалені відповідні рішення.

Олександр Камишин став новим Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України

Новим Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України призначено колишнього очільника "Укрзалізниці" Олександра Камишина

У своєму  виступі перед народними депутатами він наголосив, що хоче аби в державі Укроборонпром працював, а не так як зараз відбувається.

З Міжнародним жіночим днем!

Шановні, прекрасні, любі і кохані жінки!

Від імені всіх чоловіків Профспілки працівників авіабудування та
машинобудування України прийміть наші щирі вітання з нагоди
прекрасного весняного свята - 8 Березня!

День солідарності з українським народом і профспілками

Сьогодні онлайн проходить конференція, присвячена  Дню профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками, щоб відобразити руйнівні наслідки російської агресії для життя працівників, а також для економічної, соціальної, енергетичної сфер та екологічної ситуації в Україні, вшануванню пам’яті жертв, а також для того, щоб зосередитися на нагальних викликах, з якими стикаються українські профспілки, і побудувати подальші дії солідарності на підтримку українських трудящих та біженців в інших країнах, використовуючи свідчення з України та всього світу.

Cпільна зустріч IndustriALL Global та Europe з 12 українськими афілійованими Профспілками

Зараз відбувається спільна зустріч IndustriALL Global та Europe з 12 українськими афілійованими Профспілками – членськими організаціями.

Участь в заході від Укрпрофавіа беруть Голова Укрпрофавіа Ярема Жугаєвич та працівники ВА ЦК ПАУ.

До участі у зустрічі запрошені п’ять експертів Міжнародної організації праці, представники ООН. 

Під час зустрічі будуть обговорені питання захисту трудових прав українців, адаптування трудового законодавства до європейського з тим, щоб громадяни України відчували найвищий захист.