An-158 mi8-msb ER1 neptun

Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Вітаємо Президента Укравіапрома Віктора Попова з Днем народження!

Вітаємо Президента Асоціації "Укравіапром", голову правління АТ "ФЕД"

Віктора Попова з Днем народження!

Бажаємо йому міцного здоров'я, мирного неба, успіхів у всіх починаннях і сімейного благополуччя!

117 річниця з Дня народження Олега Антонова

7 лютого вся прогресивна авіаційна спільнота відзначає 117 річницю від дня народження великого авiаконструктора Олега Костянтиновича Антонова.

Він був одним з тих небагатьох авіаентузіастів, які зробили реальністю споконвiчну мрiю людини про подолання земного тяжiння та польоти у безмежному повiтряному океанi на могутніх i надiйних крилах. 

Особисто Олегом Антоновим і під його керівництвом було створено більш ніж  півсотні конструкторських розробок планерів і літаків різноманітного класу і призначення,  він заснував школу конструювання -  відомий сьогодні авіаційний бренд ДП "АНТОНОВ".

Літак Ан-225 "Мрію" додадуть у гру Microsoft Flight Simulator

Літак Ан-225 "Мрію" додадуть у гру Microsoft Flight Simulator

Керівник Microsoft Flight Simulator повідомив, що це буде платний літак за ціною 19,99 дол.  Усі кошти будуть направлені на ДП "Антонов", щоб їх можна було використати для відновлення справжньої "Мрії".

Запустити гру для ПК планують у річницю знищення справжнього літака під час вторгнення до України – 27 лютого.  На Xbox вона вийде згодом – 14 березня.

В Туреччині з'явилося представництво Мотор Січі

ПАТ “Мотор Січ” відкрило своє представництво в Туреччині, офіс розташований у центрі Анкари.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар.

“Так, приміщення для представництва обрали ще у першій половині року, й зробили вони це з розрахунку на стратегічну співпрацю саме з Туреччиною. Цей офіс мав би запрацювати на зміцнення зв’язків та співпраці. Турецький ринок і для «Мотор Січі», і для інших підприємств нашої оборонної галузі є привабливим”, - сказав Боднар.

Зустріч представників Міноборони України, Укрпрофавіа і Укравіапрому

В Міністерстві оборони України відбулася зустріч заступника Міністра оборони України Володимира Гаврилова із представниками Профспілки працівників авіабудування та машинобудування України та Асоціації підприємств авіапромисловості України “Укравіапром”.

Під час зустрічі представники авіабудівної галузі порушили низку питань щодо роботи підприємств Укравіапрому, зокрема, щодо виконання державного оборонного замовлення, збільшення завантаження замовленнями вітчизняних державних підприємств, процесу корпоратизації підприємств галузі, формування ціни продукції та включення до її складу вартості соціального пакету працівників.

Відбулось засідання Президії ЦК ПАУ

Вчора в режимі онлайн відбулося чергове засідання Президії ЦК ПАУ. Вів засідання Голова ПАУ Ярема Жугаєвич.
Під час засідання була розглянута інформація про роботу ЦК Профспілки у 2022 році; підбито підсумки профспілкового навчання та спортивно-масової роботи у поточному році, розглянуті завдання з цих напрямків на 2023 рік. 
Президія ЦК ПАУ розглянула ухвалу Господарського суду Харківської області щодо надання згоди або відмови у згоді на звільнення заступника голови ПО ПАУ на ХДАВП Віктора Слинька з посади начальника відділу підприємства. Президія ЦК ПАУ, змістовно проаналізувавши всі наявні матеріали справи, дійшла висновків, що правових підстав для звільнення п. Слинька немає, а тому відмовила у наданні своєї згоди. 
Члени Президії ЦК ПАУ також розглянули низку інших поточних питань, серед яких про можливу роботу Профспілки та її первинок в умовах блекауту та ухвалили відповідні рішення.

Наша Профспілка долучилася до європейської профспілкової родини!

Генеральний секретар IndustriALL Europe Люк Трайєн повідомив, що Укрпрофавіа стала членською організацією IndustriALL Europe!

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ!

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!


Від щирого серця вітаємо Вас із
Днем Збройних Сил України!


Українські військові
це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які героїчно
демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим

виправдовують довіру громадян до своїх захисників.