Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Вітаємо з Першотравнем!

Про День охорони праці у 2023 році

Відповідно до Указу Президента України щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

У 2023 році Всесвітній день охорони праці присвячений безпечному та здоровому робочому середовищу як фундаментальному принципу та праву на роботі.

Відбулася нарада Голів ПО ПАУ за участі повноважних представників - учасників соціального діалогу

Сьогодні відбулася нарада голів ПО ПАУ за участі Президента Асоціації «Укравіапром» Віктора Попова та Голови ООРАПУ Володимира Коробова. Провів нараду Голова Укрпрофавіа Ярема Жугаєвич.

Під час наради були розглянуті питання щодо участі представників ПАУ в Східнорегіональній конференції IndustriAll Europe 11-12 квітня 2023 року, особливості нового  Закону України «Про колективні угоди та договори», поточної роботи підприємств галузі  і ПО ПАУ.

Серед іншого, учасники наради були поінформовані про підготовку навчання головних бухгалтерів ПО ПАУ за участі голів ПО ПАУ та членів ревізійних комісій ПО ПАУ та КРК та проведення спортивних галузевих змагань у 2023 році.

Американське космічне агентство NASA та Державне космічне агентство України підписали спільну заяву

Американське космічне агентство NASA та Державне космічне агентство України підписали спільну заяву, спрямовану на співпрацю сторін у сферах мирного космосу, зв'язку та навігації. Про повідомила Надзвичайний та Повноважний Посол України у США Оксана Маркарова.
 "Черговий позитивний результат у сфері яка нас надихає - Космос. У Вашингтоні, у штаб-квартирі Національної адміністрації з аеронавтики і космосу NASA - National Aeronautics and Space Administration, відбулася церемонія підписання Спільною заяви між НАСА і Державним космічним агентством України", - повідомила Маркарова.

Федерацією профспілок України проводиться опитування серед громадян України щодо визначення громадської думки стосовно обізнаності працівників у питаннях діяльності профспілок, ставлення до їх роботи, очікувань та подальших перспектив профспілкового руху

Опитування проводиться в онлайн форматі, з використанням можливостей платформи Google Forms (Гугл форми).

Анкета не містить персональних даних та є анонімною.

Анкета орієнтована на визначення суспільної думки, як членів профспілок, так і громадян, які не охоплені профспілковим членством.

Підсумки опитування будуть презентовані на конференції, яка відбудеться за підсумками проєкту. Орієнтовно конференція відбудеться у кінці травня ц.р.

Взяти участь в опитуванні можна перейшовши за посиланням https://forms.gle/uYZgjNhoLbe2w16f9 або відсканувавши QR-код.

Просимо долучитися до опитування, заповнити анкету та поширити її далі у публічному просторі.

Ан-74ТК-300 – 22 роки політ нормальний

Ан-74ТК-300 – 22 роки політ нормальний

 

20 квітня виповнюється 22 роки з дня першого польоту регіонального конвертованого вантажопасажирського літака. Ан-74ТК-300Д серійний номер №19-10 здійснив свій перший політ у 2001 році, коли екіпаж у складі льотчика-випробувача Круца О.А., провідного інженера з льотних випробувань Макіяна О.С. (АНТК ім. О.К. Антонова), льотчика-випробувача Самодурова В.П., борт-інженера Жукова В. (ХДАВП), підняв його у повітря з заводського харківського аеродрому ХДАВП «Сокольники».

 

Літак Ан-74ТК-300Д вмістив у собі осучаснення літаків родини Ан-74. Завдяки ідеї конвертації конструктори літака змогли підвищити рентабельність літака, продуктивність чартерних, вахтових і сезонних перевезень за рахунок збільшення інтенсивності використання і коефіцієнта завантаження в рейсах, скорочення необхідного парку і номенклатури літаків авіакомпанії.

З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановні колеги!

У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Цьогоріч Великдень ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку віроломно почала проти нашої держави росія. Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста, життя кожного українця! Хай Боже благословення завжди буде з нами, українцями, нехай Господь дарує нам свою безмежну любов, надію й незламну віру в Перемогу!

Верховна Рада України відзначила трудові колективи АТ "Компанія авіаційного та ракетно-технічного машинобудування" та ДП "ДержККБ "Луч"

Маємо честь повідомити, що за ініціативою профспілкових комітетів ПО ПАУ та Центрального Комітету Профспілки ЗА ЗАСЛУГИ перед українським народом Грамотою Верховної Ради України були нагороджені трудові колективи акціонерного товариства «Компанія авіаційного та ракетно-технічного машинобудування» та ДП «ДержККБ «Луч».

Високі нагороди трудовим колективам  вручив народний депутат Ігор Копитін.

Президент України нагородив групу працівників підприємств галузі державними нагородами

Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток оборонно-промислового комплексу України, самовідданість і професіоналізм, виявлені у створенні високотехнологічної продукції в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю група працівників ДП "ДержККБ" Луч", ТОВ" ЖМЗ "Візар", акціонерного товариства «Компанія авіаційного та ракетно-технічного машинобудування» була удостоєна державних нагород і почесних звань.

 Вітаємо колег і дякуємо за їхню самовіддану працю!

Рік назад українська ракета "Нептун" знищила крейсер "москва" - флагман ЧФ рф

Володимир Зеленський: 13 квітня 2022 року українська ракета – це була ракета «Нептун» – допомогла навести лад в українській акваторії Чорного моря

"Завдяки нашому «Нептуну» ворожий флагман відправився саме туди, де йому й місце, як і всім іншим російським військовим кораблям. Це було перше застосування нашої української протикорабельної ракети в таких бойових умовах – й одразу історичне.

Вхід для співробітників

Наші партнери