Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Рішенням суду поновлено на роботі профактивіста ХДАВП

Як ми вже повідомляли рішенням Східного Апеляційного Господарського Суду було поновлено на роботі Віктора Слинька, працівника ХДАВП, заступника голови ПО ПАУ на ХДАВП.

Суд, дослідивши всі обставини та висновки суду першої інстанції, визнав наказ генерального директора ХДАВП про звільнення Віктора Слинька неправомірним, скасував рішення суду першої інстанції та ухвалив поновити Віктора Слинька на посаді.  

ЗАЯВА Президії ФПУ у зв’язку підвищенням Урядом цін на електроенергію для населення

Міністерством енергетики України на засідання Уряду 30 травня 2023 року внесено з голосу проєкт постанови Кабінету Міністрів України про підвищення тарифу на електроенергію до 2,64 грн кВт/год. Зазначений проєкт рішення внесений як невідкладний, без попереднього погодження із зацікавленими міністерствами, відомствами, соціальними партнерами і його прийнято в цілому.

Розуміючи, що наша країна знаходиться в запеклій стадії війни, зазнаючи безповоротних людських втрат, руйнування інфраструктури при відсутності коштів на її відбудову, вважаємо несправедливим, що таке відновлення фактично лягає на плечі збіднілих працюючих українців.

Термінове звернення промислових профспілок України до IndusrtiAll: Допоможіть Україні повернути мир та безпеку на усій її території!

Dear Leadership of GU IndustriALL! Dear Leadership of IndustriALL-Europe! Dear members of GU IndustriALL Executive Committee,

6 червня 2023 року в Україні російський агресор здійснив новий терористичний акт глобального масштабу та спричинив масштабну техногенну аварію в Україні та Європі. Каховська гідроелектростанція (ГЕС), яка була окупована росіянами протягом тривалого часу, була замінована та підірвана росіянами. Повністю знищена дамба і машинний зал. За інформацією Укргідроенерго, Каховська ГЕС не підлягає відновленню.

З А Я В А Президії Федерації профспілок України

Російськими окупаційними військами вночі 6 червня було підірвано греблю Каховської гідроелектростанції.

Її руйнування – це черговий акт тероризму, що разом  з постійними атаками росії на цивільну інфраструктуру України, демонструють справжню ціль рашистів – геноцид українського народу.

Наслідки найбільшої після аварії на Чорнобильській АЕС екологічної катастрофи вражають: близько 16 тисяч людей на правому березі Дніпра опинилися в критичній зоні, під загрозою затоплення 80 населених пунктів. Ці люди вимушені евакуйовуватися, покинути власні домівки та господарства, втрачають робочі місця та доходи для існування.

Молодь IndustriAll Europe вимагає більшої участі в профспілкових структурах і органах прийняття рішень на проміжній конференції

Молодь IndustriAll Europe вимагає більшої участі в профспілкових структурах і органах прийняття рішень на проміжній конференції

60 молодих профспілкових діячів з усієї Європи зібралися на молодіжному заході IndustriAll Europe напередодні Проміжної конференції 31 травня – 1 червня в Салоніках, Греція. Захід організовано у співпраці з Фондом Фрідріха Еберта.

Ця подія знаменує собою віху в роботі молодіжної робочої групи IndustriAll Europe, яка відбулася рівно через рік після прийняття Виконавчим комітетом Європейського плану дій для молоді . План зобов’язує IndustriAll Europe та її філії вжити конкретних кроків для покращення залучення молодих працівників до робочого руху.

Затверджено Стратегічний план діяльності Industri All Europe

Пропонуємо Вашій увазі Стратегічний план діяльності Industri All Europe на 2023-2025 рр. у зручному форматі pdf.

Також повний текст плану ви можете прочитати в цій публікації.

У той час, коли ми почали писати Стратегічний план, Європа переживала структурну та економічну кризу, яка не схожа на те, що більшість європейців переживали протягом свого життя, і яка загрожує поточній соціально-економічній моделі та створює серйозні проблеми для нашої промислової структури .

Зараз ми переживаємо нову економічну кризу, яка загрожує єдності соціально-економічної структури ЄС. Серед багатьох інших військових конфліктів російське вторгнення в Україну в поєднанні зі спекуляціями на товарному ринку та нові геополітичні реалії змінюють соціально-економічні перспективи, штовхаючи ЄС у політичну невизначеність. Інфляція рекордна. Енергетична криза, спричинена залежністю від імпорту газу, збільшенням попиту на електроенергію та провалом поточної моделі ціноутворення, загрожує зупинити європейську промисловість. Спіральне зростання вартості життя збільшує соціальну нерівність і знижує купівельну спроможність європейських робітників, заганяючи мільйони людей у ​​бідність і розпалюючи страх перед соціальними заворушеннями.

Виступ заступниці Голови ПАУ Каріни Плахової на Конференції IndustriAll Europe

Вітаю Вас, брати та сестри!

Перш за все, від імені працівників авіаційної промисловості та інших
галузей України, дякую Вам за Вашу підтримку, за вашу допомогу, за те що
прийняли нас до своєї родини. Дякую за можливість особисто це сказати. Ми
пишаємося тим, що стали частиною IndustriAll Європа.
Ковід та війна в Україні чітко нам показали, як важливо вміти швидко
адаптуватися до непередбачуваних та найгірших умов.
Українським профспілкам довелось працювати в умовах наджорстокої
війни, ми робимо усе можливе, щоб підтримати постраждалих членів
профспілки, їх сім’ї, надати їм гуманітарну допомогу та житло.

Вхід для співробітників

Наші партнери