Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

30 травня – 01 червня 2023 відбулась Проміжна конференція IndustriAll Europe (м.Салоніки, Греція)


450 делегатів від національних профспілок, у тому числі лідери 119
промислових профспілок із 34 країн, зустрілися, щоб обговорити владу
профспілок у часи промислової трансформації, війни в Європі та інших
численних криз.
Президент Майкл Вассіліадіс відкрив захід, сказавши, що нинішня
ситуація в Європі є найскладнішою з моменту заснування федерації в 2012
році.
Перше в Конференції прийняли участь нові профспілки-члени
IndustriAll Europe - виробничі профспілки України. У складі української
делегації нашу Профспілку представляли Голова ПАУ Ярема Жугаєвич та
його заступниця Каріна Плахова.

Олександр Кельїн відвідав фотовиставку клубу "Ікар"

Сьогодні заступник Голови ПАУ по м. Києву, голова ПО ПАУ в акціонерному товаристві «Компанія авіаційного та ракетно-технічного машинобудування» Олександр Кельїн після робочої наради в Київській міськпрофраді відвідав фотовиставку народного фотоклубу «Ікар» при профкомі ПО ПАУ на ДП «Антонов».

Сьогодні ДП «Антонов» відзначає своє 77 річчя. І трудовому колективу підприємства є чим пишатися. Не тільки літаками, які покорили небо, але і яскравими талантами, які плекають на фірмі.

Олександр Кельїн зазначив, що був приємно вражений майстерністю робіт учасників фотоклубу. На його думку, ця фотовиставка в черговий раз нагадала, що Україна багата на таланти, і їм потрібно допомагати і підтримувати в зростанні, як це і роблять антоновці. Він наполегливо рекомендує всім, хто буде в центрі Києва, знайти трохи часу для відвідання виставки.  

Віктора Слинька рішенням суду поновлено на роботі!

Рішенням Апеляційного суду було поновлено на роботі Віктора Слинька, працівника ХДАВП, який на громадських засадах виконує обов’язки заступника голови ПО ПАУ на ХДАВП.
Суд апеляційної інстанції визнав неправомірним наказ генерального директора ХДАВП пана Кривоконя щодо звільнення Віктора Слинька. Суд зобов’язав підприємство виплатити Віктору Слиньку заробітну плату за весь час вимушеного прогулу.
Нагадаємо, що ПО ПАУ неодноразово застосовувала вимогу щодо розірвання контракту з діючим керівником ХДАВП, однак ДК «Укроборонпром» не прийняв її до уваги і оскаржив у судовому порядку. Наразі судові процеси у цій справі ще тривають.

Віктор Попов і Володимир Міхеєв відвідали фотовиставку Ікару

Президент Асоціації "Укравіапром" Віктор Попов та заступник Голови Державного космічного агенства України Володимир Міхеєв відвідали в Будинку спілок фотовиставку Народного фотоклубу "Ікар" при ПО ПАУ на ДП "Антонов" та ознайомилися з експозицією, представленою на ній.
Відвідувачі виставки були приємно вражені майстерністю робіт фотографів Ікару. Віктор Попов та Володимир Міхеєв рекомендують  киянам та гостям столиці неодмінно відвідати фотовиставку, яка буде працювати до 30.06.2023.

Фотоклуб Ікар відкрив виставку у Будинку Спілок

27 травня у Будинку спілок в м. Києві (2 поверх) розпочала свою роботу фотовиставка Народного фотоклубу "Ікар", який діє при профкомі ПО ПАУ на ДП "Антонов". Участь у відкритті виставки взяли Голова ПАУ Ярема Жугаєвич, голова ПО ПАУ на ДП "Антонов" Віктор Гуска, директор фотоклубу "Ікар" Олександр Козулько, виконавчий директор Асоціації "Укравіапром" Олександр Палій, голова ПО ПАУ на ДП "Івченко-Прогрес" Денис Архипов, учасники фотоклубу, почесні гості і запрошені.

Згадаємо про Петра Балабуєва

23  травня виповнюється 92 роки з дня народження  авіаконструктора Петра Васильовича Балабуєва.
За його участю були створені Ан-225 "Мрія", Ан-22 "Антей", Ан-72, Ан-74, Ан-32, Ан-28, Ан-124 "Руслан", Ан-140, Ан-148, Ан-38, Ан-70.

"Небо - це велике джерело, і якщо  ми запізнимось, то наші майбутні покоління не будуть володіти їм... Авіаційна промисловість стимулює розвиток усієї країни. Якщо б ми бажали лише мати літаки і гвинтокрили, можливо, їх краще б було купити закордоном. Але ми прагнемо промислового розвитку країни, нам потрібні нові робочі місця, ми не воліємо, щоб наш "розум" покидав країну внаслідок відсутності привабливих науково-технічних професій - ми жадаємо опанувати мистецтво створення складних технічних систем...

Відбулися спортивні галузеві змагання

21 травня в  спортивному клубі одного з підприємств галузі відбулися Всеукраїнські спортивні змагання працівників авіабудування та машинобудування. 
Вони пройшли в рамках програми Президента України «Здорова країна» за сприяння ВФСТ «Україна» разом з Укрпрофавіа, Асоціацією «Укравіапром», ООР АПУ за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Участь у змаганнях цьогоріч взяли представники п’яти команд підприємств галузі з трьох регіонів.

Змагання проводилися з шахів, шашок, гирьового спорту, настільного тенісу та футзалу.

Навчання бухгалтерів, голів профкомів та членів ревізійних комісій ПО ПАУ

18 травня в режимі онлайн відбулося планове навчання головних бухгалтерів профкомів,
голів ревізійних комісій, голів первинних організацій. Відкрив навчання Голова ПАУ Ярема Жугаєвич.
Презентувала навчальні матеріали учасникам у формі лекції – директор ТОВ «Консалтингова фірма «Оригінал» Світлана Ярошинська.

День вишиванки на ДП "Антонов"

18 травня 2023 року, в день вишиванки, працівники ДП "АНТОНОВ" прийшли на роботу в національному вбранні і традиційно зфотогрофувались під крилом літака.  

Українська вишиванка - це не просто святковий одяг, це наш особливий оберіг, захист від лиха та нещасть, бо кожен стібок несе у собі любов і тепло душі майстринь: наших мам, бабусь, дружин, які створювали вишиванку.  У кожному регіоні України є свої традиції вишивання, свій символізм орнаментів, проте і їх аутентично об'єднує те, що вишиванка - це частина генетичного коду кожного українця. 

З Днем вишиванки!

Вхід для співробітників

Наші партнери