Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Верховна Рада України відзначила трудові колективи АТ "Компанія авіаційного та ракетно-технічного машинобудування" та ДП "ДержККБ "Луч"

Маємо честь повідомити, що за ініціативою профспілкових комітетів ПО ПАУ та Центрального Комітету Профспілки ЗА ЗАСЛУГИ перед українським народом Грамотою Верховної Ради України були нагороджені трудові колективи акціонерного товариства «Компанія авіаційного та ракетно-технічного машинобудування» та ДП «ДержККБ «Луч».

Високі нагороди трудовим колективам  вручив народний депутат Ігор Копитін.

Президент України нагородив групу працівників підприємств галузі державними нагородами

Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток оборонно-промислового комплексу України, самовідданість і професіоналізм, виявлені у створенні високотехнологічної продукції в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю група працівників ДП "ДержККБ" Луч", ТОВ" ЖМЗ "Візар", акціонерного товариства «Компанія авіаційного та ракетно-технічного машинобудування» була удостоєна державних нагород і почесних звань.

 Вітаємо колег і дякуємо за їхню самовіддану працю!

Рік назад українська ракета "Нептун" знищила крейсер "москва" - флагман ЧФ рф

Володимир Зеленський: 13 квітня 2022 року українська ракета – це була ракета «Нептун» – допомогла навести лад в українській акваторії Чорного моря

"Завдяки нашому «Нептуну» ворожий флагман відправився саме туди, де йому й місце, як і всім іншим російським військовим кораблям. Це було перше застосування нашої української протикорабельної ракети в таких бойових умовах – й одразу історичне.

Президент України встановив День працівника оборонно-промислового комплексу України

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський, ураховуючи важливе значення оборонно-промислового комплексу для забезпечення національної безпеки та захисту державного суверенітету України, значний внесок працівників оборонно-промислового комплексу у зміцнення обороноздатності держави, своїм Указом встановив День працівника оборонно-промислового комплексу України, який буде відзначатися щороку 13 квітня.

Вітаємо всіх працівників нашої галузі, які працюють на підприємствах ОПК з цим професійним святом! Всі ви допомагаєте нашим ЗСУ наближати довгоочікувану Перемогу України!

Підписано новий закон про колдоговори

11 квітня Президент України Володимир Зеленський підписав новий Закон України «Про колективні угоди та договори».
‼️Звертаємо увагу, що набере чинності цей Закон через 6 місяців після завершення чи скасування режиму воєнного стану в України.

Деталізований  експертний коментар нашої Профспілки щодо цього Закону буде оприлюднено згодом.

Представники ПАУ взяли участь у Східнорегіональній конференції IndustriAll Europe

Сьогодні у місті Ланьцут (Польща) відбувається Східнорегіональна конференція IndustriAll Europe. Серед учасників представники галузевих профспілок промисловості України, Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Словенії.
Укрпрофавіа нещадовно отримала статус члена  міжнародного об’єднання IndustriAll Europe, також приймає участь у конференції.
 
Українська делегація проінформувала про катастрофічний вплив війни на стан промисловсті в Україні та скрутне становище працівників. Колеги з Європи мали можливість з перший вуст почути, в яких умовах  доводиться працювати українцям під час збройної агресії росії. Окремо акцентували увагу на  спробах влади змінити трудове законодавство України не на користь працівників.

ЯКИМ МАЄ БУТИ КЕРІВНИК - ГАЗЕТА "АНТОНОВ"

Відповідно до теорії Фреда Фідлера ефективність стилю управління дуже залежить від форми взаємин між Керівником і підлеглими. До факторів, які впливають на діяльність Керівника, належать такі аспекти, як довіра з боку підлеглих. Від- ношення між Керівником та трудовим колективом містить в собі: лояльність та довіру внаслідок чесного поводження, чіткої постановки завдання та відповідальністю згідно з посадовими повноваженнями. Ефективним буде Керівник, який зорієнтований на конструктивний діалог з трудовим колективом. Так, управлінські дії потребують раціонального підходу, логіки, об’єктивності та систематизації. Щоб активізувати творчий підхід, потрібно вміти вести діалог, відчувати ситуацію та знати нагальні проблеми.

Довідка: Фред Фідлер – американський психолог (емігрував у 1938 році з Австрії). Він зосередив свої досліди на питаннях пошуку ідеального лідера. Натомість довів – вихід з різних ситуацій потребує різного типу лідерів. Його цікавили питання взаємозв’язку між продуктивністю роботи працівника і його мотивацією.

Четвертого квітня 2023 року спливає рік, як було призначено Євгена Павловича Гаврилова виконуючим обов’язки Генерального директора ДП «АНТОНОВ». 

КИЇВСЬКА МІСЬКПРОФРАДА ВІДНОВИЛА РОБОТУ «ПРОФСПІЛКОВОГО ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ М. КИЄВА»

КИЇВСЬКА МІСЬКПРОФРАДА ВІДНОВИЛА РОБОТУ «ПРОФСПІЛКОВОГО ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ М. КИЄВА». 
Робота  центру направлена по забезпечення можливості доступу членів профспілок м. Києва до безоплатної правової допомоги, насамперед  у соціально-трудовій сфері. 
Детальніше: перейдіть за цим посиланням

Відбулося навчання профактиву онлайн

30 березня п.р. в режимі онлайн відбувся навчальний семінар профактиву ПАУ. Загалом участь у семінарі взяли понад 50 учасників, які представляли більшість ПО ПАУ з різних куточків України. Серед них - голови та заступники голів ПО ПАУ,  працівники бухгалтерій профкомів, відповідальні за ведення діловодства тощо. Лекції учасникам семінару читали працівники ВА ЦК ПАУ.

Створено АТ "Українська оборонна промисловість"

Рішенням Уряду сьогодні було утворено акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість», 100 відсотків акцій якого належать державі, шляхом перетворення Державного концерну «Укроборонпром». Затверджено Статут АТ «Українська оборонна промисловість» та Положення про наглядову раду АТ «Українська оборонна промисловість». Установлено, що статутний капітал товариства становить 237 млн 071 тис. гривень і формується за рахунок майна Державного концерну «Укроборонпром» згідно з додатком 1 до акта приймання-передачі майна до статутного капіталу товариства.

Вхід для співробітників

Наші партнери