Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Зустріч представників Міноборони України, Укрпрофавіа і Укравіапрому

В Міністерстві оборони України відбулася зустріч заступника Міністра оборони України Володимира Гаврилова із представниками Профспілки працівників авіабудування та машинобудування України та Асоціації підприємств авіапромисловості України “Укравіапром”.

Під час зустрічі представники авіабудівної галузі порушили низку питань щодо роботи підприємств Укравіапрому, зокрема, щодо виконання державного оборонного замовлення, збільшення завантаження замовленнями вітчизняних державних підприємств, процесу корпоратизації підприємств галузі, формування ціни продукції та включення до її складу вартості соціального пакету працівників.

Відбулось засідання Президії ЦК ПАУ

Вчора в режимі онлайн відбулося чергове засідання Президії ЦК ПАУ. Вів засідання Голова ПАУ Ярема Жугаєвич.
Під час засідання була розглянута інформація про роботу ЦК Профспілки у 2022 році; підбито підсумки профспілкового навчання та спортивно-масової роботи у поточному році, розглянуті завдання з цих напрямків на 2023 рік. 
Президія ЦК ПАУ розглянула ухвалу Господарського суду Харківської області щодо надання згоди або відмови у згоді на звільнення заступника голови ПО ПАУ на ХДАВП Віктора Слинька з посади начальника відділу підприємства. Президія ЦК ПАУ, змістовно проаналізувавши всі наявні матеріали справи, дійшла висновків, що правових підстав для звільнення п. Слинька немає, а тому відмовила у наданні своєї згоди. 
Члени Президії ЦК ПАУ також розглянули низку інших поточних питань, серед яких про можливу роботу Профспілки та її первинок в умовах блекауту та ухвалили відповідні рішення.

Наша Профспілка долучилася до європейської профспілкової родини!

Генеральний секретар IndustriALL Europe Люк Трайєн повідомив, що Укрпрофавіа стала членською організацією IndustriALL Europe!

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ!

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!


Від щирого серця вітаємо Вас із
Днем Збройних Сил України!


Українські військові
це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які героїчно
демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим

виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

Обговорення проєкту Закону України "Про оборонно-промисловий комплекс України як пріоритетну галузь промисловості"

Обговорення організоване Українським союзом промисловців і підприємців. Зазначений законопроект підготовлений ДК «Укроборонпром» та профільним парламентським комітетом. 

В документі передбачається визнання ОПК пріоритетною галуззю України, створення Агенції оборонних технологій, Державного фонду розвитку оборонно-промислового комплексу України, забезпечення пріоритетності оборонних закупівель у національних виробників ОВТ (за наявності відповідної пропозиції), надання останнім податкових та митних преференцій, спрямованих на заохочення модернізації та переоснащення виробництва, закріплення певних соціальних пільг та гарантій.

Голова ПАУ Ярема Жугаєвич взяв участь в обговоренні та у своєму виступі зупинився на основних соціальних аспектах. 

Відбулися Всеукраїнські спортивні змагання працівників авіабудування та машинобудування України

В спортивному клубі одного з підприємств галузі відбулися Всеукраїнські спортивні змагання працівників авіабудування та машинобудування України. Змагання проводилися з таких видів спорту: футзал, настільний теніс, гирьовий спорт, шахи та шашки.
Сам захід відбувся завдяки організаційній підтримці Міністерства у справах молоді та спорту України та безпосередньо його керівництва в особі Міністра Вадима Гутцайта та його заступника Матвія Бідного; Асоціації підприємств авіапромисловості України (Президент – Віктор Попов); Профспілки працівників авіабудування та машинобудування (Голова – Ярема Жугаєвич) та ВГО «ФСТ «Україна» (Голова ЦР Наталія Омельчук).

Онлайн-зустріч з керівництвом Глобальної IndustriALL

🔸Онлайн-зустріч з керівництвом Глобальної IndustriALL🔸

4 листопада з представниками українських профспілок онлайн-зустріч провели Президент Глобальної спілки IndustriALL Йорга Гофманна (Jörg Hoffman), Генеральний секретар Атле Хое (Atle Høie) та його заступник Генерального секретаря Кемаль Озкан (Kemal Ozkan).

☝🏻Українські профспілковці розповіли колегам, як доводиться працювати працівникам різних промислових галузей в умовах енергетичного терору з боку рф; до яких небезпек ми вимушені готуватися у зимовий час; з якими умовами стикаються профспілкові працівники та організації тощо. 
‼️Не оминули теми спроб законодавчого тиску на профспілки, в чому числі через "рейдерські" захоплення майна ФПУ.

Голова Профспілки Ярема Жугаєвич подякував Глобальній Спілці за вже надану членським організаціям з України допомогу, зокрема, й фінансову.

ФПУ набула повноправного членства в ЄКП

Від 27 жовтня 2022 року Федерація професійних спілок України офіційно стала повноправним членом Європейської Конфедерації Профспілок!

Вхід для співробітників

Наші партнери