Єднаймося і шануймося,

бо в спільності і взаєморозумінні наша сила!

Новини

Відбулося чергове засідання ЦК ПАУ

Сьогодні в онлайн-режимі відбулося чергове засідання ЦК ПАУ.
Вів засідання Голова ПАУ Ярема Жугаєвич.

Учасники засідання розглянули питання підбиття виконання підсумків прийнятих у 2021-2022 рр рішень; про умови виконання Галузевої Угоди авіаційної промисловості України у 2022 році; бронювання військовозобовʾязаних на період мобілізації та на воєнний час та інші поточні питання.

Під час засідання ЦК ПАУ були ухвалені відповідні рішення.

Олександр Камишин став новим Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України

Новим Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України призначено колишнього очільника "Укрзалізниці" Олександра Камишина

У своєму  виступі перед народними депутатами він наголосив, що хоче аби в державі Укроборонпром працював, а не так як зараз відбувається.

З Міжнародним жіночим днем!

Шановні, прекрасні, любі і кохані жінки!

Від імені всіх чоловіків Профспілки працівників авіабудування та
машинобудування України прийміть наші щирі вітання з нагоди
прекрасного весняного свята - 8 Березня!

День солідарності з українським народом і профспілками

Сьогодні онлайн проходить конференція, присвячена  Дню профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками, щоб відобразити руйнівні наслідки російської агресії для життя працівників, а також для економічної, соціальної, енергетичної сфер та екологічної ситуації в Україні, вшануванню пам’яті жертв, а також для того, щоб зосередитися на нагальних викликах, з якими стикаються українські профспілки, і побудувати подальші дії солідарності на підтримку українських трудящих та біженців в інших країнах, використовуючи свідчення з України та всього світу.

Cпільна зустріч IndustriALL Global та Europe з 12 українськими афілійованими Профспілками

Зараз відбувається спільна зустріч IndustriALL Global та Europe з 12 українськими афілійованими Профспілками – членськими організаціями.

Участь в заході від Укрпрофавіа беруть Голова Укрпрофавіа Ярема Жугаєвич та працівники ВА ЦК ПАУ.

До участі у зустрічі запрошені п’ять експертів Міжнародної організації праці, представники ООН. 

Під час зустрічі будуть обговорені питання захисту трудових прав українців, адаптування трудового законодавства до європейського з тим, щоб громадяни України відчували найвищий захист.

Вітаємо Президента Укравіапрома Віктора Попова з Днем народження!

Вітаємо Президента Асоціації "Укравіапром", голову правління АТ "ФЕД"

Віктора Попова з Днем народження!

Бажаємо йому міцного здоров'я, мирного неба, успіхів у всіх починаннях і сімейного благополуччя!

117 річниця з Дня народження Олега Антонова

7 лютого вся прогресивна авіаційна спільнота відзначає 117 річницю від дня народження великого авiаконструктора Олега Костянтиновича Антонова.

Він був одним з тих небагатьох авіаентузіастів, які зробили реальністю споконвiчну мрiю людини про подолання земного тяжiння та польоти у безмежному повiтряному океанi на могутніх i надiйних крилах. 

Особисто Олегом Антоновим і під його керівництвом було створено більш ніж  півсотні конструкторських розробок планерів і літаків різноманітного класу і призначення,  він заснував школу конструювання -  відомий сьогодні авіаційний бренд ДП "АНТОНОВ".

Літак Ан-225 "Мрію" додадуть у гру Microsoft Flight Simulator

Літак Ан-225 "Мрію" додадуть у гру Microsoft Flight Simulator

Керівник Microsoft Flight Simulator повідомив, що це буде платний літак за ціною 19,99 дол.  Усі кошти будуть направлені на ДП "Антонов", щоб їх можна було використати для відновлення справжньої "Мрії".

Запустити гру для ПК планують у річницю знищення справжнього літака під час вторгнення до України – 27 лютого.  На Xbox вона вийде згодом – 14 березня.

В Туреччині з'явилося представництво Мотор Січі

ПАТ “Мотор Січ” відкрило своє представництво в Туреччині, офіс розташований у центрі Анкари.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар.

“Так, приміщення для представництва обрали ще у першій половині року, й зробили вони це з розрахунку на стратегічну співпрацю саме з Туреччиною. Цей офіс мав би запрацювати на зміцнення зв’язків та співпраці. Турецький ринок і для «Мотор Січі», і для інших підприємств нашої оборонної галузі є привабливим”, - сказав Боднар.

Зустріч представників Міноборони України, Укрпрофавіа і Укравіапрому

В Міністерстві оборони України відбулася зустріч заступника Міністра оборони України Володимира Гаврилова із представниками Профспілки працівників авіабудування та машинобудування України та Асоціації підприємств авіапромисловості України “Укравіапром”.

Під час зустрічі представники авіабудівної галузі порушили низку питань щодо роботи підприємств Укравіапрому, зокрема, щодо виконання державного оборонного замовлення, збільшення завантаження замовленнями вітчизняних державних підприємств, процесу корпоратизації підприємств галузі, формування ціни продукції та включення до її складу вартості соціального пакету працівників.

Вхід для співробітників

Наші партнери